ВІТАЄМО

З ДНЕМ НАРОДЖЕННЯ!!!

1.06 – Покудіну Алісу

(група №14-15)

 

5.06 – Курнос Радіона

(група №8)

 

5.06 – Веремєєнко Артемія

(група №4)

 

5.06 Бєлошанко Софію

(група №4)

 

6.06 – Чумак Кароліну

(група №8)

 

7.06 – Сорока Кирила

(група №14-15)

 

8.06 – Морозову Марію

(група №6)

 

10.06 – Ойзера Миколу

(група №12-13)

 

11.06 – Рачок Олександра

(група №14-15)

 

12.06 – Микало Микиту

(група №9)

 

12.06 – Вереттельник Кирила

(група №5)

 

                   13.06 – Нестеренко Владислава

                                               (група №8)

 

14.06 – Писарєву Вероніку

(група №11)

 

15.06 Коваленко Єгора

                                               (група №5)

 

17.06 – Дудкіна Ксенію

(група №8)

 

17.06 – Грищенко Маргариту

(група №10)

 

 

17.06 – Івасюк Дар*ю

(група №7)

 

17.06 – Міннікова Володимира

(група №14-15)

                      18.06 – Машир Владислава

(група 5)

 

18.06 – Должнечук Ніку

(група №3)

 

18.06 – Глазунову Дарію

(група №6)

 

18.06 – Коваленко Семена

(група №18)

 

19.06 – Брінер Софію

(група №6)

 

19.06 – Родіну Дарину

(група №3)

 

19.06 – Полякову Поліну

(група №3)

 

23.06 – Морозову Алісу

(група №14-15)

 

25.06 – Сивашенко Іллю

(група №8)

 

25.06 – Новокщонову Таісію

(група №9)

 

26.06 – Вороніну Софію

(група №6)

 

29.06 – Зубова Івана

 

23.06 – Морозову Алісу

(група №14-15)

25.06 – Сивашенко Іллю

(група №8)

25.06 – Новокщонову Таісію

(група №9)

26.06 – Вороніну Софію

(група №6)

29.06 – Зубова Івана

(група №9)

29.06 – Бойко Артема

(група №12-13)

 

30.06 – Захарченко Семена

(група №4)

30.06 – Наумову Злату

(група №3)

 

1.06 – Грабо Наталію Володимирівну,

вихователя гр. №16-17

4.06 – Явкіну Валерію Олександрівну,

                                                       діловода

7.06 – Яроцьку Світлану Анатоліївну,

вихователя гр. №10

11.06 – Малахову Надію Олександрівну,

вихователя гр. №4

19.06 – Ясновську Ірину Миколаївну,

вихователя гр. №8

25.06 – Фесенко Ілону Анатоліївну,

вихователя гр. №7

26.06 –  Голінську Олену Володимирівну,

пом.вихователя гр. №16-17

 

 

 


ТРАВЕНЬ

 

04.05 – Конотоп Мілану

(група №14)

 

6.05 – Юшкова Олександра

(група №6)

 

8.05 – Олейник Дмитра

(група №6)

 

12.05 – Лелі Остапа

(група №6)

 

12.05 – Павелко Вікторію

(група №17)

 

12.05 – Павелко Аліну

(група №17)

 

14.05 – Мариніну Уляну

(група №7)

 

16.05 – Воробйова Гліба

(група 6)

 

16.05 Анедченко Миколая

                                              (група №6)

 

17.05 – Такак Ясмін

(група №7)

 

18.05 – Пономаренко Ганну

(група №9)

 

19.05 – Романенко Варвару

(група №13)

 

19.05 – Горового Лева

(група №18)

 

25.05 – Никитенко Олександру

(група №7)

 

28.05 – Бабіч Віктора

(група №6)

 

30.05 – Плясова Єгора

(група №5)

 

 

3.05 – Бараннікову Любов Петрівну,

хореографа

 

21.05 – Ткачук Аллу Максимівну,

вихователя гр. №5

 

21.05 – Ковальову Олену Миколаївну,

кухаря

 


КВІТЕНЬ

2.04 –  Чумак Ростислава

                                                                                  (група №12)

2.04 – Божко Вікторію

(група №11)

2.04 – Дебу Анастасію

(група №7)

3.04 – Соколюк Микиту

(група №12)

3.04 – Черну Поліну

(група №10)

 3.04 – Пономаренко Тимофія

(група №13)

04.04 – Войко Данила

(група №9)

5.04 – Калюжного Єгора

(група №9)

7.04 – Кривова Максима

(група №5)

 9.04 – Оніщенко Олександра

(група №3)

10.04 – Колодченко Софію

(група №5)

12.04 – Кузькіна Фелікса

(група №7)

14.04 – Панасенко Ангеліну

(група №13)

17.04 – Христич Алісу

(група №9)

24.04 – Міщенко Сашу

(група №5)

25.04 – Мірошник Арину

(група №1-2)

 09.01 – Цветникову  Марию

(группа №12)

25.04 – Фесенко Артема

(група №14)

27.04 – Казаринову Кароліну

(група №1-2)

27.04 – Бачурську Ніколь

 

(група №3)

27.04 – Герасименко Назара

(група №3)

30.04 – Шемберко Руслана

(група №9)

30.04 – Куликову Мілану

(група №4)

30.04 – Логвіна Назара

(група №13)

 

6.04 – Балюту Юлію Вікторівну

пом.вихователя гр. №3

7.04 – Харченко Олену Вікторівну,

вихователя гр. №3

11.04 –Душко Оксану Олександрівну,

пом.вихователя гр. №8

25.04 – Паламарчук Інну Павлівну,

вихователя гр. №5