В дитсадочку нашім свято:
Сміху, радості багато.
Випускний сьогодні в нас,
Розтаватися вже час.


Ми знову кращі з кращих! Сьогодні в Запорізькому міському палаці дитячої та юнацької творчості відбувся Гала-концерт III міського талант-шоу "Зірочки дошкілля". Наші красуні - матусі з дітьми дефілювали на сцені в чудових вишиванках, діти танцювали запальний танок, Радомир читав гумореску. Такого драйву і веселощів ще не було на цій сцені!


Ось і стали ми на рік доросліше


Наші малюки квіти садили-Весну чекали


У нашому центрі розвитку дитини "Веселка"

проходить міні-фестиваль LEGO


ДЕНЬ ДОВКІЛЛЯ в Центре Розвитку Дитини "ВЕСЕЛКА"
Сьогоднішній день, такий сонячний і весняний, приніс стільки радості нашим дітям. Вони разом зі своїми батьками саджали дерева, кущі, квіти, будували альпійські гірки, розпушили клумби. Кожна дитина внесла свою лепту в озеленення нашого центру. Дякуємо батькам, які відгукнулися і взяли участь та зробили наш центр ще зеленішим та красивішим.
Разом ми зможемо все!

02.04.2019р. розпочався районний етап ІІІ Міського талант-шоу "Зірочки дошкілля".Діти нашого центру підготували яскраві і красиві номери. Співали, танцювали, вірші розповідали, журі дивували, глядачів підкорювали .


В LEGO ми граємо -  багато знаємо


 Свято ВЕСНИ
Діти з радістю вітають своїх мам та бабусь зі святом.


           А у нас знову гості, та гості не прості, а дуже цікаві. У нас в гостях Художній музей з виставкою іграшок. Дуже багато різних іграшок показала нам провідний науковий співробітник музею Людмила Іванівна Травень, вони виготовлені з глини, з дерева, з соломи, і навіть зі справжнього козячого сиру. Особливе місце займають музичні іграшки і ляльки мотанки. Величезне дякуемо! До нової зустрічі


Сьогодні, 21 лютого, до нас завітав шановний гість, депутат міської ради, Ігор Чумаченко, з презентацією проекту "Країна дитячих мрій". Ми дуже радо зустріли гостя, поділилися планами та пограли в LEGO. Знайомство було щирим, цікавим та плідним .


Свято розпакування LEGO DUPLO,емоції захоплюють всіх.....

Діти нашого центру справжні театрали!

Сьогодні, 18 лютого,  переглянули виставу лялькового театру "Морозко".

Всім дуже сподобалося, спасибі акторам за емоції


Як ЗИМА з ВЕСНОЮ зустрілася.........

Сьогодні, 15 лютого,  для дітей середніх та старших груп

пройшла музична розвага. 
Було шумно, весело та музично


Вітаємо переможця конкурсу "Маленький оратор" Сівер Віталія.

 Козацькому роду нема переводу


Зима прийшла - дітям радість принесла


Різдво - це свято добра! Зі святом усіх, миру, здоров'я та щастя!


Новий рік іде - радість та подарунки несе


До нас прийшов Святий Миколай


          Сьогодні, 6 грудня 2018р, на базі нашого центру, під керівництвом завідувача кафедри дошкільної освіти ЗОІППО, кандидата психологичних наук, доцента Байєр О.М. та старшого викладача ЗОІППО Погребняк Н.В. , відбувся науково-практичний семінар "Проектування розвитку освітнього простору в системі та закладах дошкільної освіти" для спеціалістів відділів, управлінь освіти районів та ОТГ; методистів районних, міських МК. Це був дуже насичений день, сповнений цікавим досвідом, новими знайомствами та яскравими емоціями!


Висловлюємо щиру подяку дітям, батькам та вихователям груп за активну участь у виставці до Тижня безпеки.


     В рамках Тижня безпеки в нашому центрі пройшли сьогодні спортивні розваги "Ми маленькі рятувальники". Готувала дітей стати справжніми рятувальниками керівник з фізичної культури Ткачова І.І.. Дітям дуже сподобалося.


Для наших малюків сьогодні відбулася весела

театральна вистава "Хитра лисичка"


Чарівниця Осінь завітала в гості до малят. Спасибі вихователям, дітям та батькам за свято, радість і гарний настрій.


Сьогодні, в такий чудовий день, в переддень свята Дня захисника України до нас гості приїхали, наші друзі пожежні, з пожежної частини №15 Комунарського району. Наші діти завжди з радістю чекають зустрічі зі справжніми героями, вони вітали з наступаючим святом і дарували їм від щирого серця свої малюнки.


Такі сонячні осінні дні дітям приносять радість та позитив!!


Дошкільний навчальний заклад (центр розвитку дитини) «Веселка»

організував для дітей, батьків, жителів поблизу розташованих будинків, музичних керівників Комунарського району осінній «Веселий ярмарок».  З раннього – ранку батьки та діти пропонували для продажу багато різної всячини! А потім були: захоплююче театралізоване дійство, ігрові майданчики для дошколят з казковими героями та яблучний пиріг з чаєм! 

 

 


У центрі розвитку дитини "Веселка" сьогодні свято, ми приймаємо в нашу дружну сім'ю малюків. Ми дуже раді зустрічі з вами!


Тематичне заняття до Дня Незалежності України


Напередодні Різдва у нас пройшло музичне розвага для діток.

З наступаючим святом! Всім добра і миру!


А у нас, в ЦРД "Веселка", Покровський ярмарок

з піснями, з танцями та товарами на будь-який смак ! Підходь, налітай, що хочеш купуй!